Fassaadi renoveerimine

Fassaaditööd on olulisemad tööd teie maja välimuse seisukohalt, sest just välisfassaad on see, mis paistab Sulle ja sinu külalistele esimesena silma.

Fassaaditööd jagunevad peamiselt kaheks suuremaks kategooriaks, milleks on fassaadide soojustamine ja fassaadide renoveerimine. Fassaade saab renoveerida näiteks krohvimise ja armeerimise abil. Fassaadide soojustamine on väga oluline just maja soojapidavuse ja energiasäästlikkuse seisukohast. Oma töödes kasutame kvaliteetset kivivilla ja penoplasti ning meie jaoks on kõige olulisem, et tööd oleks teostatud korralikult ja kvaliteetselt. Seetõttu ei ole meie pakutud fassaaditööde hind kunagi utoopiliselt madal, vaid mõistlik arvestades, et fassaad peab vastu pidama aastakümneid.

Fassaadi soojustamisse ja renoveerimisse paigutatud raha on investeering, mille saab klient tagasi aastate jooksul väiksemate küttekulude ja maja ilusa välisilme kujul.

Meilt on võimalik tellida kortermajade ja teiste hoonete fassaadi renoveerimise täispaketti, mis lisaks soojustamisele sisaldab ka fassaadi viimistlemist Tempsi plaadi või krohviga.