Fassaadi Soojustamine

Energiasäästlikkus ja hoonete soojustamine on muutunud oluliseks just tänapäevastes turumajanduse tingimustes ja eelkõige seoses hoonetega, mis on ehitatud eelmisel sajandil, kui riigikorrast tulenevalt puudus osapooltel motivatsioon energiasäästlikke ning soojapidavaid hooneid ehitada. Tänapäevaste lahenduste puhul on võimalik nii vanu korterelamuid, eramuid kui ka büroohooneid muuta tunduvalt efektiisemateks.

Eelkõige vanade kortermajade puhul on levinud soojustamine kivivilla ja penoplasti abil, soojustuskihid kinnitatakse enamasti spetsiaalse liimisegu abil. Hilisemate probleemide vältimiseks tuleb seinad ka kindlasti tüübeldada. Kuna tihti tuleb renoveerimiseks kaasata ka toetusi ning laenuraha ja see omakorda tähendab igakuiseid kulusid korteriomanikele, on oluline, et kasutatud lahendused oleks tõhusad, töö kvaliteetne ning lõpptulemuse eluiga piisavalt pikk.

Meilt on võimalik tellida kortermajade ja teiste hoonete fassaadi renoveerimise täispaketti, mis lisaks soojustamisele sisaldab ka fassaadi viimistlemist Tempsi plaadi või krohviga.